טוען את התוכן... Loading depends on your connection speed!

טבעות אירוסין טוויסט

טבעת אירוסין טוויסט – העיצוב המנצח והנמכר ביותר.

טבעת אירוסין טוויסט כשמו הוא, העיצוב מבליט את הטבעת על האצבע ומושך את העיין, מראה נוכחות גם בטבעת העדינה ביותר, עיצוב טבעות אירוסין טוויסט בדרך כלל מושקעות עם אבני צד לכל אורך הטוויסט בצד היהלום המרכזי. טבעת אירוסין עם אבני צד ובעיצוב טוויסט יוסיף ניצנוץ לכל צידי הטבעת ומראה יוקרתי ועשיר. ניתן לרכוש טבעת אירוסין טווסיט ללא אבני צד הנקרא בשם טבעת אירוסין סוליטר בו ישולב עיצוב הטוויסט בזהב בלבד ללא שיבוץ יהלומים, המחיר יהיה זול מעט יותר.

טבעות אירוסין טוויסט זולות סוליטר

טבעות אירוסין זולות – ממה מורכב המחיר?

מאיזה משקל יהלום מרכזי ניתן לעמוד בקטריונים של טבעת אירוסין בזול? המינימום ביהלום מרכזי המקובל בשוק טבעות האירוסין הוא 0.10 נקודות 1/10 מ1.00 קראט. תוכלו לרכוש טבעות אירוסין זולות עם יהלום מרכזי 0.10 נקודות החל מ799 ש"ח! אך אל לכם לשכוח גודל היהלום קטן והמשקל הזהב נמוך, עליכם לצפות לטבעת אירוסין סוליטר פשוטה עם 0.10 נקודות. אפשרות נוספת להוזלת היהלום המרכזי היא אבן מטופלת, אבנים מטופלות הם אבנים שעברו השבחה על ידי מילוי הפגמים בסיליקון או קידוח לייזר להעלמת הפגמים. ניתן לרכוש היום טבעת אירוסין טוויסט עם אבן מטופלת קראט ב8500 ש"ח בלבד!

טבעות יהלום טוויסט – לרכוש במקום הנכון!

לפני שתרכשו טבעות יהלום טוויסט חשוב שתעשו בירור אצל קרובי משפחה וחברים קרובים אצל מי הם רכשו בעבר טבעות אירוסין, ברוב המקרים יהיה לכם מענה חיובי על מפעל או חנות תכשיטים שבו התבצע רכישת טבעת יהלום של קרובי משפחתכם. הכל נשאר במשפחה, אח שולח אח, חבר שולח חבר וכך תהיו בטוחים שאתם רוכשים תכשיטי יהלום ממקור אמין, אך תמיד ישתלם לעשות סקר שוק ולרכוש את טבעת היהלום המתאימה לטעם האישי שלכם.

טבעות אירוסין בעיצוב אישי – לממש פנטזיות עם טבעת אירוסין טוויסט בעיצוב אישי

היהלום החבר הכי טוב של האישה! לכל אישה יש את הפנטזיה לעצב טבעות יהלום טוויסט לפי הטעם האישי שלה, החשיבות להיות בלעדית עם הטבעת אותה עיצבתם לפי טעמכם האישי אין לה מתחרה, אצלנו תוכלו לשבת עם מעצב אישי שיקשיב לפנטזיה שלכם ויממש אותם במציאות. תוך 10 ימים תקבלו את הטבעת היהלום במציאות בתוך קופסה מהודרת. טבעות אירוסין טוויסט בעיצוב אישי הדבר הבא שיתפוס תאוצה עוד ועוד בשנים הקרובות.

WhatsApp chat