טוען את התוכן... Loading depends on your connection speed!

תכשיטים בבורסה - קנייה ישירה

לרכוש טבעת אירוסין ללא תיווך

קנייה ישירה של תכשיטים בבורסה היא הסוד לחיסכון, הגעתם להחלטה לרכוש טבעת אירוסין ללא ספק החלטה גורלית שתשנה את חייך, אך הצורך ברכישת טבעות אירוסין היא הוצאה כספית לא מבוטלת ויכולה להסתכם באלפי שקלים, לכן חשוב שתקשיבו למי שכבר עבר את התהליך בהצלחה במקום בו הוא קנה טבעת יהלום בעבר. חלק מכם ניגשתם לחנות תכשיטים בקניון והתאהבתם בטבעת עד ששמעתם את המחיר והתחלתם לברר למה המחיר גבוה ואם ניתן לרכוש במקום אחר בזול יותר? אז התשובה היא כן! עיקר הערך בטבעת האירוסין הוא היהלום המרכזי ולכן יותר ממומלץ לבדוק היכן ניתן לרכוש יהלום ממקום ראשון.

יהלומים ממקור ראשון – קנייה ישירה של תכשיטי יהלומים בבורסה!

קניית יהלום לטבעת אירוסין יכולה להפוך לחוויה בלתי נשכחת, ביקור בתחום בורסת היהלומים ורכישת תכשיטים בבורסה, ישירות מהיצרן ומחבר בורסת היהלומים תקנה לכם יהלום במחיר של עד 70% הנחה מחנויות מובילות מחוץ לתחום הבורסה. בדיוק כמו הסרט בדרך לחתונה עוצרים ב….בורסת היהלומים. החיסכון האדיר ברכישת טבעות אירוסין או יהלום בבורסה מתבצע כך.

תכשיטי יהלומים בבורסה – שיטת הקנייה הישירה

קנייה רגילה

שלב א. מכרות יהלומים גולמיים

שלב ב. מכירתם לסוחרי יהלומים גולמיים

שלב ג. מכירת היהלומים הגולמיים למלטשים המביאים את הגלם ליהלום נוצץ ומבריק.

שלב ד. מכירת היהלומים לסוחרי יהלומים בבורסה.

שלב ה. מכירת היהלומים למפעלי תכשיטים.

שלב ו. מכירת התכשיטים לחנויות תכשיטים

שלב ז. מכירת התכשיט ללקוח הסופי.

קנייה ישירה.

בלקצ'ורי תכשיטים קונים תכשיטי יהלומים בבורסה ישירות מחבר בורסת היהלומים יצרן יהלומים משנת 1978 המייצר יהלומים ותכשיטים במקום אחד וכך הלקוח מקבל תכשיט מוגמר ללא דמי תיווך.

לקצ'ורי תכשיטים שמחה לבשר לכם על אפשרות רכישת תכשיטי יהלומים בבורסה, ישירות מהיצרן לצרכן במשרדה בבורסת היהלומים. אצלנו תוכלו לרכוש יהלומים ותכשיטים במחיר הזול ביותר ושירות ללא פשרות. מקניית היהלום ועד התכשיט בקופסא במקום אחד משם חנויות תכשיטים רוכשות תכשיטים מידי יום. קולקציה חדשה של טבעות אירוסין בעיצוב מהמם וללא תחרות! היא תרצה ללבוש את הטבעת מבית לקצ'ורי יהלומים ותכשיטים בכל מקום שהיא תלך.

אז למה אתם מחכים? בואו לרכוש תכשיטים בבורסה באופן ישיר…

מחכים לכם לפגישת יעוץ ללא התחייבות! צוות לקצ'ורי תכשיטים. 03-7513433

 

WhatsApp chat