אודותינו

Luxury-Jewelry – תכשיטי יוקרה מבית פרסג'יו יהלומים.


חברת  Luxury-Jewelry ומטרתה
פרסג'יו יהלומים – יצרנית יהלומים משנת 1978 המייצאת יהלומים ותכשיטים לכל העולם. אנו מפיקים יהלומים ברמות הגימור הגבוהות ביותר ובמחירי יצרן.

Luxury-Jewelry הוקמה על ידי יצרני תכשיטים וותיקים המתמחים בייצור תכשיטי יוקרה, המשווקים בעיקר בחו"ל וזאת בעיקר לאור העלויות הכספיות הגבוהות של תכשיטי יוקרה. אולם בLuxury-Jewelry שותף גם הדור השני שספג ולמד מהדור הראשון אך מוסיף גם ערך מוסף של קידמה והבנה שעל מנת לקנות טבעת אירוסין אין צורך להשקיע אלפי דולרים כמו פעם ולתת לחנויות או למתווכים אחוזים גבוהים יותר. ומכאן התחלנו את המהפיכה להוזלת העלויות של טבעות אירוסין ע"י קנייה ישירה דרך האינטרנט או ישירות מאיתנו (היצרן).בשילוב של שני יצרנים יהלומים ותכשיטים נולדה Luxury-Jewelry  כשמטרת הקמתה , לתת מענה לכל המעוניין לרכוש תכשיטי יוקרה במחיר לכל כיס. כולל התמקדות בשוק הפורה והמבוקש ביותר – שוק טבעות האירוסין. לאור ההצלחה מהווה כיום Luxury-Jewelry מתחרה חזקה ומובילה בשוק התכשיטים בארץ ובעולם.

כיצד קונים  טבעת אירוסין מרשימה במחיר מפתיע

מכיוון שאנו יצרנים ולא חנות המחירים אצלנו הינם ללא פערי תיווך!!! שכן, מבורסת היהלומים, יוצאים כל היהלומים לתכשיטנים  ומיד גם עולה המחיר וזאת מכיוון שהיהלום כבר "עבר יד". משם ממשיך היהלום למתווך או למשווק ומשם לחנות,  בה יוצע לכם המחיר פי 3 מהמחיר האמיתי בשוק התכשיטים.

 Luxury-Jewelry ספגה עשרות שנות ותק של עיצוב והקפדה של דיוק ורמת גימור גבוהה ביותר בייצור תכשיטים ויהלומים. מטרתנו, להפיק עבורכם החתנים, טבעת אירוסין הנראית לעין גדולה ומרשימה, ייחודית בעיצובה, שאינה קיימת אצל המתחרים ובנוסף והכי חשוב… במחיר קטן וללא תחרות. כך תוכלו להגשים את החלום של כלתכן וללא פחד מהוצאה כספית מעיקה ולפעמים מוגזמת.

על מנת לרכוש טבעת אירוסין או תכשיט יוקרה אצלנו ב- Luxury-Jewelry  אתם מוזמנים לקנות דרך אתר האינטרנט, או להגיע אלינו ישירות לבורסת היהלומים. כאן תקבלו שירות ישירות מהמקור, מתחילת ביקורכם ב- Luxury-Jewelry תהיו צמודים לגמולוג שילווה אתכם תוך כדי ייעוץ והדרכה בחינם תוך הסברים מפורטים על היהלום והתאמתו לתכשיט או לכל בקשה ייחודית שתבקשו.

Luxury-Jewelry – תכשיטי יוקרה במחירים לכל כיס