לקצ'ורי תכשיטים ויהלומים

  • לפרטים נוספים חייגו: 054-3977-973
  • בורסת היהלומים, מגדל יהלום, כתובת: תובל 21 רמת גן, (בתאום מראש)
לא נמצאו מוצרים בסל.

טבעות אירוסין במבצע

טבעת אירוסין במבצע במחיר שפוי

בשעה טובה אתה מתכנן להציע לבחירת לבך נישואין בטקס רומנטי במיוחד. כעת, כל מה שחסר להשלמת הטקס היא טבעת אירוסין שמחירה לא ידרוש ממך לקחת הלוואה או למכור את הרכב. למען מטרה זו מוצע באתר של Luxury-Jewelry מבית פרסג’יו יהלומים, מבחר עשיר ואיכותי של טבעות אירוסין במבצע עם מחירים הוגנים וזולים המתאימים לכל כיס.

רכישת טבעת אירוסין ישירות מהיצרן

היכולת של חברתנו לספק טבעות אירוסין במחירים הרבה יותר זולים מחנויות תכשיטים, מבלי לוותר על איכות התכשיט ורמת גימורו הגבוהה, נובעת מעצם היותנו יצרנים המפעילים מערך של שיווק ישיר. במקום למכור את תכשיטינו למתווכים שונים כמו חנויות החלטנו לשווק אותם באופן ישיר ללקוחותינו דרך האתר המאובטח של החברה, או בבית העסק שלנו השוכן בבורסת היהלומים שברמת גן. גישה זו מאפשרת לנו למכור טבעות יהלום לאירוסין במחירים הזולים אף פי שלושה מאלו המוצעים בחנויות. כך כל אחד יכול לאתר עם חברתנו טבעת אירוסין במבצע המתאימה לסגנון ואופי בת זוגו וגם ליכולותיו הכלכליות. אנו מספקים טבעות אירוסין ברמות גימור גבוהות ביותר בשלל עיצובים עדכניים, עם אחריות מלאה ועם תעודת הערכה, וכך תזכה בטבעת אירוסין במחיר משתלם שמאחוריה כתובת בטוחה, אמינה ויציבה.

הזמנת טבעת אירוסין במבצע

הזמנת טבעת אירוסין במבצע מוצעת ישירות דרך אתר חברתנו המאובטח. בנוסף, לביצוע הזמנות, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי, הגיעו למשרדי לקצ’ורי תכשיטים שבבורסת היהלומים ברמת גן או צרו עמנו קשר בטלפונים 03-7513433 ו- 0543977973 או במייל luxuryjewelryil@gmail.com.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×

עגלת קניות