טיפים לבחירת תכשיטי כלה שיתאימו לשמלה

  • Post Author:
  • Post Category:בלוג

סידורי החתונה הוא דבר שמטריד כמעט כל כלה וזוג כאשר כחלק מתהליך ארוך המון בחירות צריכות להתבצע. בחירת האולם, בחירת הרב, סגנון העיצוב של האולם, איזה קייטרינג נבחר ואילו מנות הוא יגיש אך מעל הכל בואו נודה שמה שמטריד את רובנו יותר מכל הוא דווקא שמלת הכלה והתכשיטים אותם נענוד בערב החשוב ביותר בחיינו על מנת שמראה הכלה שלנו יראה לא פחות ממושלם.

תכשיטי כלה

על מנת להשיג את התוצאה הזו אנו מסתובבות רבות סביב חנויות לשמלות כלה, מודדות, מחליפות, מתקנות ולבסוף שמוצאות את השמלה המושלמת עלינו להתאים לה תכשיטים. המפתח בהתאמת תכשיטים לשמלת הכלה שלך הוא לנסות לבחור כמה שיותר תכשיטים שיחמיאו למראה שלך וישלימו את הלוק של השמלה ולא יגנבו אותו ממנה. לכן החלטנו במאמר הבא לתת לכם שני טיפים מעולים לבחירת תכשיטי כלה שיתאימו לשמלה שלך ישלימו לך לוק מושלם לערב חתונתך.

לוק עדין

אז כמו שכבר אמרנו, רובנו מחפשות תכשיטים על מנת להשלים את הלוק של השמלה ולא לגנוב אותו ולהיות גולת הכותרת. לכן בראש בראשונה מומלץ ללכת על לוק עדין שיעזור לתכשיטים להבליט את השמלה. אז היות ושמלת הכלה שלך לבנה, הלוק הכי טבעי שאת יכולה להשלים בעזרת תכשיטים יהיה של זהב לבן, ולכן בנות רבות בוחרות בתכשיטים המיוצרים מזהב לבן. עגילים מזהב לבן שמשובצים עם יהלומים עדינים או פנינים יכולים להתאים מאוד ללוק אלגנטי ונקי שאותו רוב הבנות מחפשות ביום חתונתן.

הבלטת התכונות של השמלה שלנו

אם אנו רוצים להבליט אלמנטים כאלה ואחרים בשמלה שלנו ישנם תכשיטים שיכולים לעזור לנו לעשות זאת, שוב, מבלי לגנוב את ההצגה מהשמלה אותה בחרנו. למשל, אם השמלה שלנו היא בעלת מחשוף אז נוכל לרכוש שרשרת עם תליון קטן אשר יקשט בחן את המחשוף של השמלה שלנו, כאשר שוב מומלץ לבחור בשרשרת מזהב לבן לשמור על עידון. עם מראה העור שלך אנו מתאים לזהב הלבן, תמיד ניתן ללכת על זהב צהוב מעודן.

בנוסף, אם השמלה שלנו היא עם כתפיות בלבד וללא שרוולים נוכל לבחור בתור תכשיט צמידים לחלק העליון של הזרוע ובכך להדגיש את הכתפיות של השמלה ואת הלוק הקיצי שאותו בחרנו לשמלה שלנו. כאן ניתן לבחור צמידים גם בזהב לבן או זהב צהוב שכן זהו תכשיט שיותר "רחוק" מהשמלה ולכן לא יגנוב את ההצגה מהשמלה.