לקצ'ורי תכשיטים ויהלומים

  • לפרטים נוספים חייגו: 054-3977-973
  • בורסת היהלומים, מגדל יהלום, כתובת: תובל 21 רמת גן, (בתאום מראש)
לא נמצאו מוצרים בסל.

5 טבעות אירוסין סוליטר מהממות

טבעות אירוסין סוליטר מהממותטבעות אירוסין סוליטר מהממות, קלאסיות ופופולריות לנצח. טבעת אירוסין סוליטר שמה דגש על יהלום מרכזי יחיד ומיוחד. המראה הנקי של טבעת סוליטר משדרת מראה נקי ואלגנטיות נצחית. לאורך השנים טבעות אירוסין מעוצבות בסגנון אחר מסוליטר כבר יצאו מהאופנה, אך הסוליטר נשאר וישאר מיוחד ויחיד במינו. כוח המשיכה של טבעת סוליטר הוא תמידי.

לרוב טבעות אירוסין סוליטר מהממות באות בעיצוב זהב צהוב או לבן ושיניים התופסות את היהלום המרכזי. אצלנו בלקצ'ורי תוכלו להתרשם ממגוון עיצובים מיוחדים של טבעות אירוסין סוליטר בסגנון וינטאג' ועד עיצוב עדכני.

לפניכם 7 עיצובים סוליטריים המובילים שלנו שיבליט אתכם בכל אירוע.

טבעת אירוסין בין הכוכבים

טבעת אירוסין בין הכוכבים

שינוי מבורך לעיצוב טבעת אירוסין סוליטר המשלב 6 שיניים שתופסים את היהלום המרכז, כל שן בעיצוב כוכב וכך נקרא שמו טבעת אירוסין בין הכוכבים. הטבעת עצמה בסגנון טוויסט שכל זרוע תופס את היהלום מכיוון אחר. טבעת סוליטר מיוחד ובטיחותי בזכות 6 השיניים שלו ללא ויתור על עיצוב ייחודי.

טבעת אירוסין מרחפת

טבעת אירוסין מרחפת

לראות את היהלום מכל הכיוונים, מה שמייחד טבעת אירוסין סוליטר זו הוא ללא ספק העיצוב המיוחד בו היהלום המרכזי מקבל כניסת אור מכל כיון וכך בוהק היהלום בצורה מקסימלית. עיצוב הטבעת בעיצוב טוויסט ומסתיים בצורת U המשאיר את כיווני האור פתוחים.

טבעת אירוסין סוליטר טוויסט

טבעת אירוסין סוליטר טוויסט

לא אוהבים עיצוב שיניים של זהב שתופס את היהלום המרכזי? יש עיצוב טוויסט עם שיבוץ גשר הנתפס בשביל חרוט וכך רואים את כל פני היהלום. ובכן טבעת אירוסין סוליטר טוויסט בין הנמכרים ביותר ככל הנראה בגלל עיצוב מקסימלי במחיר מינימלי.

טבעת אירוסין סוליטר לבבות

טבעת אירוסין סוליטר לבבות

עומדים להציע נישואין ורוצים טבעת אירוסין מרשימה שיתן לה להבין כמה אתם באמת אוהבים אותה? טבעת לבבות היא הטבעת המתאימה לכם, בטבעת 6 שיניים מעוצבים להפליא בלבבות. יהלום יושב בבטיחות גדולה במרכז, והטבעת עצמה טבעת קלאסית.

טבעת אירוסין להבה

איך תדגים לה שאתה שרוף עליה ללא טבעת אירוסין להבה? טבעות אירוסין מהממות רק בלקצ'ורי תכשיטים עיצובים בלעדיים במחירים ללא תחרות. 6 שיניים המחזקים את היהלום כשכל אש בעיצוב אש להבה, אחר הצעה כזאת כל החברות שלה ירצו גם.

איזה טבעת אירוסין סוליטר הוא החביב עליכם? תנו לנו לדעת בתגובות מתחת למאמר זה, אובאינסטגרםפייסבוק, או טוויטר. להשראת יתר בקרו טבעות אירוסין באתר.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×

עגלת קניות