קטלוג טבעות אירוסין 2020

קטלוג טבעות אירוסין 2020 – העיצובים המובילים של השנה

כאשר חלפה לה עוד שנה ותקופת החגים כבר בפתח, אנו בלקצ'ורי תכשיטים צופים כמה ממגמות טבעות אירוסין פופולריות ועיצובים עדכניים לשנת 2020. אגרנו בשנה החולפת נתוני מכירות וחוות הדעת של מומחי המעצבים שלנו ויצאנו בקולקציה טבעות אירוסין מדהימה.

טבעת אירוסין אביבית

טבעת אירוסין אביבית

החיפוש אחר טבעת יהלום להצעת נישואין מעולם לא היה נעים יותר. שלל עיצובים חדשים מתוך קטלוג טבעות אירוסין 2020 וביניהן טבעת אירוסין אביבית המשלבת עיצוב מדהים של פרח יהלומים ויהלום מרכזי במשקל 0.70 קראט, סה"כ 1.20 קראט יהלומים בטבעת המהממת הזאת. בהחלט נכנסת לקטגוריה טבעות אירוסין קלאסיות.

לאחרונה בטח נתקלתם בטבעות יהלומים המשלבות 2 או 3 צבעים של זהב, אומנם אתם חסרי ביטחון לרכוש טבעות כאלו. אנו בלקצ'ורי תכשיטים קיבלנו החלטה לשלב טבעות אירוסין יוקרתיות המשלבות צבעי זהב שונים ולפניכם דוגמה לעיצוב מנצח של טבעת אירוסין מתוך קטלוג טבעות אירוסין 2020.

טבעת אירוסין ליזה

טבעת מלאה בברק ונצנוץ ונוכחות על האצבע המשלבת במרכז יבלום בחיתוך קושון ומסביב בדאבל הלו המוכר רק שכאן אנחנו משלבים בשורה הראשונה של ההלו רוז גולד ויהלומים פנסי פינק. האפקט והרושם שנוצר בעקבות כך לא ניתן להסביר במילים, טבעת אירוסין יוקרתית במלוא מובן המילה. לחצו כאן בטבעת אירוסין ליזה  וצפו בסרטון המצורף בעמוד המוצר.

הגודל קובע? לאחרונה שמנו לב למגמה מתחזקת לכיוון יהלום 1 קראט. טבעת אירוסין 1 קראט יהלום מכובד מאד ובהחלט נחשבת כהצעת נישואין מושקעת. ההוצאה אומנם לא קטנה אך האפשריות העיצוב של הטבעת והתוצאה המטורפת שתקבלו ישאירו אותה עם פה פעור לאורך זמן.

טבעת אירוסין אוריאן

טבעת אירוסין אוריאן

פרוז'קטור יהלומים עם אין סוף ברק הכולל יהלום 1 קראט! מה המחיר של טבעת יהלום 1 קראט?

כתיבת תגובה